Deniz yolu eşya taşıma

Denizyolu ile yapacağınız bedelli veya bedelsiz ihracat ve ithalat larınızda en üst düzeyde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak.

Avrupa standartlarında hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, (Çamoğlu international Movers) Liman olan tüm ülkelere konteynerle ev eşyası taşıma hizmeti veriyoruz Amerika, Kanada, İngiltere, İsveç, Norveç, Danimarka ‘dan Türkiye’ye-

Türkiye’den bu Ülkelere yapacağınız bedelsiz şahsi ve ev eşyası taşımalarımızda, özel zati eşyalarınızı, paketleyip ambalajlıyor uz.

Kodlamasını yaptıktan sonra çeki listesini hazırlayıp, konteynıra yüklüyoruz. (STUFFING) Liman Lokal işlemleri tamamlandıktan sonra Gümrüğünü kapatıp, varis limanında FREE OUT (FO) masraflarını ödüyoruz, Gümrük işlemleri ni yapıp, eşyalarınızı adresinize kadar taşıyoruz. (UNSTUFFING) eşyalarınızın konteynır’dan evinizin içine kadar taşıyoruz. Ambalajından açıp montajını yapıyoruz. Sorunsuz ve zamanında, eşyalarınızın transferini tamamlıyoruz. Tüm bu hizmetleri yaparken yüklemeye başladığımız andan itibaren varış yerinde teslimat yapılıncaya kadar, herhangi bir aksaklık olmaması için CO-LOADER ile sürekli yazılı ve sözlü irtibat halinde oluyoruz.

Deniz yolu eşya taşıma Özellikle Amerika, Kanada, Avustralya, Afrika tüm gurbetçi vatandaşlarımıza ve görev icabı bulunan tüm devlet görevlileri, askeri Ataşelerimiz,

konsolosluk görevlileri, büyükelçiliklerde ülkemizi temsilen bulunan Diplomatlarımız, Öğretmenlerimiz, Banka memurlarımız. Özel sektör çalışanlarımıza kesin dönüş yapsın yapmasın aynı kalitede evden eve taşımacılık hizmetini veriyoruz.

ıı ı ıı ıı ııı ı ıııı ıı ıı ı ııı ıı ı ı ıı ı ıı ıı ıı ıı ı ı ı ıı ıı ı

ıııı ı ı ı ıı ıı ııı ıı ııı ıı ıı ıı ıııı ı

ı ııı ıı ııı ıııııı ı ıı ıı

ııı ıı ıı ı ııı ııı ı ı ıı ııı ıı ııı ıı ıı ıı ıııı ı

ıııı ıı ıı ıı ııı ı ıı ı ı ııı ıı ı ı

ı ı ıı ı ıı ıı ı ııı ıı ıı ı ııııııııı ı o oooo

oo o ooo oo oo o oo ooo oo oooo oo oo ooo o ııı ııı ııı ıı ıı

o o o


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir